DSC 9134

Vyhledávání

Teplospol

Teplospol

K dnešnímu dni zásobujeme teplem a ohřevem vody
6628 DOMÁCNOSTÍTel: +420 384 371 111
E-mail: info@teplospol.cz
vp_logo_www_cb.jpg, obrázek se otevře v novém okně

Vyhledávání

Aktuality

Rekonstrukce kotelny v Dačicích

Vážení odběratelé, občané města, jménem společnosti Teplospol a.s. si Vás dovolujeme informovat, že byla dokončena první část investiční akce „Rekonstrukce kotelny" tzv. Stavba 1 v ulici Antonína Dvořáka a dne 6. 5. 2016 byl vydán platný kolaudační souhlas.

Tím je technologická část kotelny sestávající se ze dvou plynových kotlů plně provozně k dispozici pro výrobu tepla a jeho následnou distribuci k vytápění a ohřevu TV všem smluvním odběratelům, zásobovaných objektů. V rámci této části rekonstrukce byl instalován jeden zcela nový plynový kotel o výkonu 2 MWt.

Pro dokončení celkové akce, záměru společnosti v rámci „Rekonstrukce kotelny" zbývá dokončit tzv. Stavbu 2, která se týká zprovoznění kogenerační jednotky a to během několika následujících měsíců. Tato Stavba 2 je však investicí společnosti E.ON Trend s.r.o. a je jí také věnována maximální pozornost. Zprovozněním kogenerační jednotky tak bude splněn původní záměr naší společnosti tj. celková rekonstrukce, kdy předchozí uhelné tepelné zdroje budou nahrazeny novými efektivnějšími a ekologickými zdroji na spalování zemního plynu. Očekáváme, že naplnění záměru jednak přispěje ke snížení ceny za teplo odběratelů, povede k její dlouhodobé stabilizaci a zároveň tak i vytvoří daleko příznivější podmínky pro čistotu životního prostředí všech obyvatel města Dačic. Po dokončení celkové rekonstrukce kotelny bude zaměřena pozornost na postupnou rekonstrukci teplovodů.

Dále předpokládáme, že společnost v letošním roce provede i opravu uliční fasády rekonstruované kotelny, která se stane skutečně modernizovaným pracovištěm splňujícím všechny potřebné parametry. Všem odběratelům, dotčeným subjektům, orgánům státní správy a i Městu Dačice děkujeme za podporu našeho záměru, příslušnou spolupráci a pevně věříme, že realizace povede k plné spokojenosti našich zákazníků, jejichž důvěry a věrnosti si pochopitelně Teplospol a.s. nesmírně váží.

Důkazem spolehlivosti, stability společnosti Teplospol a.s., otevřené komunikace a její zdravé ekonomiky je ocenění od nezávislé agentury Bisnode ČR, a.s. Naše společnost se tak zařadila mezí 100 nejúspěšnějších firem v ČR a v rámci ratingu dosáhla nejvyššího možného stupně AAA - excelentní, což splňuje pouze cca 2 % firem. Díky tomu se společnost Teplospol a.s. stala držitelem certifikátu CZECH Stability Award CZECH TOP 100 na dobu pěti let. Slavnostní předání této prestižní ceny se každoročně uskutečňuje na Pražském hradě.

Jsme rádi, že za těchto podmínek můžeme naši činnost podpořit a do budoucna dále rozvíjet.

Milan Kučera, ředitel Teplospol a.s.

Zdroj: Dačický zpravodaj 7/2016

Dačice

DSC 0651

DSC 0651

 
dacice1

dacice1

 
dacice2

dacice2

 
 
21.7.2016 15:15:57 | přečteno 1059x | Vladislav Sochna
 

Kde nás najdete?

Teplospol a.s.

sídliště Vajgar 585/III 37701 Jindřichův Hradec
: 25171283
DIČ: CZ25171283
E-mail: info@teplospol.cz
Id datové schránky: jahtt89
Číslo bankovního účtu: 266556436/0300
Telefon: 384 371 111
Fax: 384 321 506

Kontaktní formulář

Bližší informace o zpracování vyplněných údajů zde.

load